Kontakt

biznisweb100xweb

IRISOFT s.r.o. sa premenoval na BiznisWeb s.r.o.

Sídlo firmy a korešpodenčná adresa:
Soblahovská 1116/61, 91101 Trenčín, SR

prevádzková doba: pracovné dni 8:00- 16:00

Obchodné oddelenie:
Daniela Sláviková
Jana Kvasnicová
Viliam Petrík
Pavol Lobotka

E-mail: info@biznisweb.sk

Telefón: 02 2057 0300


Konatelia: Peter Polakovič, Juraj Bystrický
 

BiznisWeb.sk je systém na vytvorenie e-shopu a tvorbu webstránok.

Programujeme ho tak, aby spĺňal požiadavky slovenskej, českej a aj európskej legislatívy. Vrátane GDPR, EET, jazykových verzií a úpravy DPH pre podnikanie v zahraničí.

Ako dlho trvá vytvorenie e-shopu?

E-shop je hotový do niekoľkých sekúnd. Na vytvorenie testovacej verzie vám postačuje zadať e-mail a testovací e-shop môžete ihneď odskúšať.

Tlačítko na vytvorenie e-shopu, tvorba e-shopu na test

Grafický design sa dá kedykoľvek upraviť, na výber je k dispozícii niekoľko e-shop šablón, prípadne vám kolegovia pošlú na e-mail ukážky posledných realizácií pre e-shop na mieru / design na mieru.

Vďaka možnosti napojiť svoj e-shop na dodávateľov môžete mať e-shop pripravený v priebehu pár dní aj so základným SEO nastavením. 
 

Kontaktujte nás a poradíme sa spolu o ďalšom postupe ( registrácia domény, grafické úpravy, návrh riešenia).

Koľko stojí vytvorenie e-shopu? Aká je cena eshopu?

Cena eshopu na prenájom sa pohybuje od 19 do 109 € bez DPH. Pre konkrétny cenník navštívte stránku BiznisWeb.sk - cenník eshopu.

V cene eshopu je CMS systém na tvorbu obsahu, update systému a nové funkcie, slovenská zákaznícka podpora, webhosting ( v balíku Premium s garanciou dostupnosti 99,9%) a mailhosting.

A čo ostatné poplatky za tvorbu e-shopu? Výhodou BiznisWeb.sk je, že v cene už máte aj eshop šablóny a sú responzívne, čiže sa vedia správne vyobraziť na mobilných zariadeniach. V administrácii e-shopu môžete šablóny upravovať v záložke DESIGN, alebo vám s tým pomôže naša zákaznícka podpora.

Jednorázové náklady na tvorbu eshopu nie sú žiadne. Je možné si doplatiť unikátny názov domény, grafický dizajn pre eshop tiež netreba hneď riešiť na mieru, ak si vystačíte so systémovými šablónami pre e-shop výrazne znížite náklady na založenie e-shopu.

Aj pri e-shope na prenájom sa dá vytvoriť grafika eshopu na mieru, potom počítajte s extra cenou za dizajn a za nakódovanie grafiky (my to voláme aj vytvorenie šablóny). Upozorňujeme, že dizajn na mieru nie je na začiatku podnikania nutný. Počítajte s cenou za dizajn eshopu na mieru a progamovanie orientačne 500-900€, to už závisí od dohody medzi vami a grafikom, aj od množstva návrhov v cene. Cena za kódovanie šablóny pre e-shop môže byť podobná cena ako za dizajn na mieru, ale aj vyššia. 

Ponúkame vytvorenie e-shopu na prenájom a služby pre e-shopy:

Ako vytvoriť vlastný e-shop

Prenájom e-shopu

Expanzia e-shopu do zahraničia

Najlacnejšie riešenie pre webdesign e-shopu

Eshop design na mieru

Eshop na mieru

Eshop design a eshop šablóny