Kontaktujte nás

Meno *:
Mail *:
Web *:
Správa:
Vyriešte tento matematický problém  - *
 

Povedali o nás

k školeniam: http://reklama.biznisweb.sk/skolenia/

Skolenie bolo naozaj super, kedze som samouk a vsetko som sa doteraz ucil pri tvorbe tohto webu sam + komunikacia s Vasim oddelenim,
toto ma naozaj dost obohatilo o nove skusenosti a poznatky, takze sa tesim na to, ako ich zacnem aplikovat na stranku a zvysovat predajnost..:-)
 

Ladislav Tomanovič

ŽeleziarstvoDomov


Som rád , že som Vás našiel super služba 

Emil Seč, http://biorezonancia.biznisweb.sk/

 


Dobrý deň, pani Sláviková,

 

chcem sa Vám veľmi pekne poďakovať za spustenie stránky a samozrejme aj za objasnenie niektorých vecí.

Pekný zvyšok dňa prajem.

S pozdravom

 

Ing. Denisa Horváthová

TSÚS, n.o.

Certifikačný orgán CERTICOM

Studená 3

www.certicom.sk


 

Počula som že vytvoriť si www stránku nie je ťažké, tak som si ju vyskúšala u vás, pretože mi bola táto stránka doporučená. ...a chystám sa podnikať, tak som si chcela vyskúšať či si viem sama vytvoriť stránku...a bola som milo prekvapená, že to nie je ťažké.. a celkom ma bavilo vytvárať si vlastnú stránku. Takže v budúcnosti budem uvažovať nad vašou spoluprácou.. Ďakujem za možnosť si to vyskúšať.


Iveta Antolova


 


Dobrý deň,
Ďakujem za možnosť otestovať Váš BiznisWeb. Ako bývalý správca www stránok jedného e-shopu môžem trochu porovnávať. Váš systém mi (nám) celkom vyhovuje, je jednoduchý, prehľadný a nativný.

V najbližších dňoch predložím svoju požiadavku o jeho plné sprevádzkovanie a zakúpenie vedeniu spoločnosti a v zmysle jeho záverov Vás následne budeme opäť kontaktovať.

Prajem Vám pekný deň.
JMT SK s.r.o.
Purchasing Department
Purchasing Officer
Ing. Andrej Galbicka

www.jmtsk.sk
 


Dobrý deň,

No a teraz jedna mimo-objednávková vec – chcem oceniť profesionalitu Vašej spoločnosti a aj Vás osobne, samotná služba a CMS Flox sú úžasné, a k tomu prístup Vašej firmy – wow, ste super :-).

Ešte raz vďaka, teším sa na ďalšiu spoluprácu a prajem Vám príjemný a úspešný štart do nového pracovného týždňa.
S pozdravom
Oliver Jakubík
PEOPLE’S DEVELOPMENT
 


 


Dobry den pani Gombosova. Ja som to teda skusil nahodit (import katalogu produktov z Excelu), aj ked v tom bolo trosku rizika, ale nakoniec vsetko funguje. Vsimol som si, ze uz aj vyhladavanie nie je obmedzene na konkretny produkt, ale dokaze pracovat so vsetkymi vyrobkami. Musel som teda pridat jedno doplnkove pole, aby si zakaznici vedeli vybrat, ale s novym systemom to ide jedna radost. Par minut a je to hotove, super...
Inac je to super a chcel by som Vas pochvalit :-))))...super praca....pekny vecer

Marek Pitonak
MatraceVegas.sk
 I just have to tell you that I really appreciate your help, I don't know

what I would do without your answers for all my questions. Absolute
the best CMS system I have worked with! :)
We have not found a company here in Sweden offering the same good
solutions as you.

Thanks for all your help with the hompage, we are very satisfied with the
result! :)

Best Regards,
Emma Dahlin

 Náš internetový obchod prevádzkujeme vďaka spoločnosti IRISOFT, s.r.o. z Trenčína. Ich program BIZNISWEB ocení každý, kto hľadá vysokú kvalitu za rozumnú cenu.

www.stonozkovo.sk

 


 


Hľadal som asi štyri mesiace niekoho, kto dokáže spraviť internetový obchod a štyri mesiace to skončilo vždy len pri sľuboch... U Vás sa to podarilo za niekoľko dní, pričom ako človek s minimálnymi znalosťami z Vášho odboru som nepotreboval nejakú mimoriadnu pomoc.  Máte to
skutočne výborne pripravené.
Ďakujem.
Pripomienkami pána Skalického sa budem zaoberať.V blízkej budúcnosti možno nadviažem spoluprácu s jednou rakúskou cestovnou kanceláriou,takže to vyzerá tak , že znovabudem potrebovať Vašu pomoc.

Stano Revák
 Zdravim p.Polakovic,
v prvom rade velmi pekne dakujem, za preklopenie stranky na www.bezlepkovepotraviny.sk, za rychlost a ochotu pri vybavovani mojich poziadaviek, a myslim to vazne, lebo na porovnanie s firmou ACTIVE 24, kde som si registroval domenu, a nasledne som 3x ziadal o nastavenie

No nic, len som to chcel zhodnotit, Vasa firma je na dnesne pomery asi nadstandart v pristupu k zakaznikovi.

Dakujem
Miro Labas
 


 

"Vaše rozhodnutie pre túto firmu bude určite správne a neoľutujete ho. Sme živým príkladom."

Beáta Antalová, TIC Rajecké Teplice, www

"Myslím, že naše webovské stránky jsou nyní živější a zajímavější a hlavně krásnejší. Zákazníci nové stránky chválí, líbí se jim nový image a přehlednost."

Irena Sejrková, Envitech-Bohemia CZ, www

"Všetko bolo tak ako má byť - rýchlosť vybavovania, zmeny na webe a aj prispôsobenie sa našim požiadavkám."

Alexandra Ištvánová, Partnerstvá pre prosperitu, o.z., www

Povedali o našom redakčnom systéme Flox:

FLOX je redakčný systém na tvorbu a aktualizáciu web stránok. Flox je súčasťou služby na tvorbu web stránok BiznisWeb, kde ho používajú stovky klientov. Ako sa s týmto systémom pracuje niektorým z klientov?

"S FLOXom sa pracuje veľmi dobre, je prehľadný a hlavne intuitívny. Obsah sa ľahko pridáva pomocou pár jednoduchých krokov. Celý systém je veľmi prehľadný a ľahko sa v ňom orientuje. S FLOXom sme nadmieru spokojný a odporúčame ho kde sa len dá :-)."

Alexandra Ištvánová, Partnerstvá pre prosperitu, o.z., www

"Práca s FLOXom je veľmi pohodlná. Prostredie v ktorom sa pracuje je "wordovského" charakteru, čo umožňuje veľmi jednoduchú a operatívnu prácu pre každého, kto má základné znalosti s prácou s PC. Hodnotím prácu s FLOXom za veľmi príjemnú a zaujímavú. Prácou s FLOXom aspoň na chviľu máte možnosť vcítiť sa do pocitu webdizajnérov, pretože si vkladáte obsah vrátane obrázkov samostatne podľa Vášho želania, vkusu a štýlu. Samozrejeme, že tento pocit tvorby je ohraničený len do určitej miery."

Beáta Antalová, TIC Rajecké Teplice, www

"Zatiaľ sa nám Flox javí perfektný, najmä aktualizácia je rýchla."

Priska Joščáková, Krajská knižnica Ľudovíta Štura vo Zvolene, www